• English (English)
  • العربية (Arabic)
  • русский (Russian)
  • Türkçe (Turkish)
0214853

معرفی شرکت ماشین سازی سنگ kentشرکت KENT که سازنده اولین دستگاه سنگ تخت در تایوان می باشد در سال 1966 تاسیس گردید و با 12000 متر مربع فضای تولیدی و 200 نفر کارمند یکی از شرکتهایی است که در توسعه اقتصاد تایوان نقش به سزایی داشته است.
محصولات اصلی شرکت KENT : دستگاههای سنگ تخت, سنگ تخت CNC , سنگ محور یونیورسال CNC, سنگ خزشی, سنگ تخت دروازه ای, ماشین فرز CNC,ماشین فرز با سرعت بالا و ماشین فرز دروازه ای می باشد.
با توجه به کیفیت بالای دستگاههای این شرکت اغلب ماشین سازهای معروف تایوان در کنار سایر برندهای ژاپنی از دستگاههای سنگ KENT استفاده می کنند هم چنین این شرکت دستگاههای  تولید شده را علاوه بر تایوان به سراسر دنیا از جمله کشور های ژاپن,هنگ کنگ,تایلند ,آلمان ,فرانسه,ایتالیا,اسپانیا ,انگلیس و آمریکا فروخته است و در اغلب ماشین سازهای سراسر دنیا  دستگاههای KENT مشاهده می گردد که لازم به ذکر است از آنجاییکه شرکت KENT دارای دستگاه های سنگ دروازه ای حجیم بادقت است ، برای تولید محصولاتش از دستگاههای سنگ تخت خودش استفاده میکند به طوریکه این شرکت به مدت 40 سال تاییدیه محصول باکیفیت سازگار را دریافت کرده است.
اولین دستگاه سنگ تخت دقیق تایوان در سال 1969 توسط شرکت KENT ساخته شد و در سال 1973 دستگاه سنگ محور را توسعه داد و سپس در سال 1977 در پارک صنعتی Taoyan کارخانه Pin Chen را تاسیس کرد که مجهز به خط کامل اتوماتیک برای تولید انواع دستگاههای سنگ تخت بود .به دنبال آن در سال 1979 شعبه ژاپن و آمریکا را افتتاح کرد و در سال 1981 موفق به کسب جایزه GOLDEN DRAGON AWARD  برای دستگاه سنگ تخت دقیق شد. به همین منوال این شرکت با بهره گیری از تکنولوژی های پیشرفته و بهبود مستمر کیفیت و نوآوری ها و خلاقیت های مداوم و تلاش بی وقفه کارکنانش موجب توسعه و گسترش چشمگیری در صنعت و اقتصاد تایوان گردیده است و برای اکثر محصولاتش جوایز کیفیت و استاندارد از سازمان های معتبر دریافت کرده است که نمونه ای از آن ها عبارتند از :
  • جایزه MOAE" EXCELLENT INNOVATIVE AWARD"  برای سنگ زنی خزشی 
  • کسب گواهینامه از CMD  برای سنگ تخت دقیق
  • کسب گواهینامه CIS  که تصویر جدیدی به شرکت بخشید، 
  • جایزه EXCELLENT EXPORTED PRODUCT برای KGS-510 AHD و ....  
  • همچنین موفق به کسب گواهینامه های ISO-9002 /CNS12682, DIN ISO-9002,  AMERICAN VL ISO-9002 , SWISS ISO-14000  و ... گردیده است.

 در سال 2006 با همکاری شرکت SWISS MARKER ZIERSCH  دستگاه سنگ تخت دقیق سنگین NC  که مدل های  KGS-510, 612,715, 820HT   می باشد را توسعه داد و با همکاری شرکت آلمانی 
 ERWIN JUNKER دستگاه سنگ محور CNC  و KGC-2980 CNC را تولید کرد.
و در نهایت در سال 2015 موفق به توسعه دستگاه سنگ تخت دروازه ای خیلی بزرگ با مدل  KGP-3040 گردید و اکنون نیز وارد 50 سالگی اش شده است.
یکی از نقاط قوت این شرکت دپارتمان تحقیق و توسعه آن می باشد که این واحد با ارتباطات مستمر با مشتریان و گرفتن بازخورد از آن ها توانسته است کیفیت بالای محصولاتش را تضمین کند. مشخصه مهم دستگاه دقت و طول عمر آن می باشد که هر دو  نیازمند استفاده از تکنولوژی CAM  می باشد.برای هر شرکتی وارد شدن در تکنولوژی ماشین ابزار سخت و پیچیده است اما با این حال در بین تولید کنندگان ماشین ابزار تایوانی محصولات شرکت کنت بالاترین دقت را دارا می باشند و درجه صحت و قابلیت اطمینان آن ها خیلی خیلی بالا هستند به طوریکه مشتریان بومی بیش از 10 سال است که محصولات KENT  را  استفاده می کنند اما دقت و استحکام دستگاه آن ها بدون توجه به محیطی که دستگاه در آن استفاده می شود  ثابت باقی مانده است.
شرکت KENT  دارای ارتباطات بسیار قوی با سازندگان بزرگ داخلی و خارجی مانند CHRYSLER,3M,KYOCERA, LG,B&W, SIPA,BOST,FUJI,ASUS, HON Hai Precision (Foxconn) می باشد.
قبل از وجود تحریمها در ایران نیز تعداد زیادی از دستگاه های KENT  فروخته شده است و در این راستا و برای ادامه بهره گیری از تکنولوژی بسیار بالا و دقیق محصولات این شرکت, طی مذاکرات طولانی و بازدید از آن ها در تایوان شرکت کنترل افزار تبریز توانست نمایندگی انحصاری شرکت KENT  را کسب نموده و تمامی محصولاتش را به همراه خدمات پس از فروش آن ارائه دهد.Powered by PARS DATA